IT team leader

Nyitott pozíció

Olyan menedzsert keresünk, aki egyszerre szem előtt tudja tartani az üzleti célt és az általa koordinált fejlesztőcsapat érdekeit is. Fontos, hogy otthonosan mozogj a digitális világban, és szót érts a fejlesztőkkel.

  • Round Table
  • Puzzle
  • Conversation
  • Project Addict

Elképzelésünk az ideális jelöltről

  • Kitartó és megoldás-orientált személyiség vagy
  • Asszertívan és határozottan kommunikálsz
  • Be tudod tartani és tartatni a határidőket
  • A döntéseidet adatokra és nem csak a megérzéseidre alapozod
  • Folyékonyan beszélsz angolul
  • Van tapasztalatod people management-ben
  • Tudod, hogyan motiváld a munkatársaid
  • Dolgoztál korábban fejlesztőként

Feladatok

  • Döntéshozatal szoftver design és szoftver architect területeken
  • Specifikáció írás
  • Kapacitástervezés
  • Fejlesztési idő becslés és betartható határidők meghatározása
  • Feladatok ismertetése és megértetése a csapattal
  • Problémák felgöngyölítése és megoldáskeresés

Cserébe ezeket nyútjuk

  • Flexibilis munkaidő.
  • Korrekt fizetést adunk amely igazodik a teljesítményedhez — értékeljük, ha fejlődsz!
  • Támogatjuk a munka/magánélet egészséges egyensúlyát.
  • Budapesti iroda a Széll Kálmán téren, szuper közlekedéssel.
  • Home office lehetőség.
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre és üzleti oldalról is bevonunk a folyamatokba.
  • Odaadó, összetartó csapat, amely egy jó vezető mellett bármire képes.
  • Nagy lélegzetvételű komplex projektekben vehetsz részt, amelyekben olyan szoftver a végeredmény, amelyet igazi felhasználók használnak nap mint nap.